09.01.2021

Nowy rok, to nowe wyzwania!

Nowy rok, to nowe wyzwania, nowe wymagania, nowe marzenia do zrealizowania. W ten nowy czas nasza fundacja wchodzi z nowymi siłami, które kryją się… chociażby w nowej nazwie. Od dziś działamy jako ❤️❤️Fundacja OPES139❤️❤️. W tej nazwie kryje się słowo PES, czyli stópka, to również OPE oznaczające wsparcie. Samo zaś OPES to bogactwo mocy, sił, jakie chcemy włożyć w pracę na rzecz efektywnego realizowania założeń statutu. Skąd będziemy czerpać tę siłę? Niech odpowiedzią będą słowa Psalmu 139 „ Ty utkałeś mnie w łonie mej matki”. Nie zapominamy również, że w słowie OPES są inicjały naszego patrona czyli Stanisława Papczyńskiego !

Na ten nowy, 2021 rok życzymy wszystkim łaski doświadczania bogactwa mocy, nawet przez pryzmat straty. Do Siego Roku!