Tabliczki pamięci

Wraz z nadejściem jesieni w Fundacji Opes139 rozpoczyna się czas przygotowań do obchodów Dnia Dziecka Utraconego i organizacji kolejnego pochówku dzieci utraconych. W tym roku odbędzie się on 15 października. Jednym ze stałych punktów tego wydarzenia jest uroczyste wyczytanie imion dzieci narodzonych dla Nieba.

Rodzice, którzy pragną, aby pamięć o ich dziecku została uczczona w ten sposób, proszeni są o nadsyłanie imion swoich dzieci lub serdecznych zwrotów, jakimi je nazywali. W tej sprawie można się kontaktować z fundacją poprzez:

Imiona można nadsyłać do 13 października.

Przypominamy również, że na stronie internetowej fundacji istnieje możliwości zamówienia tabliczek pamiątkowych z imieniem/serdecznym zwrotem dziecka, które zostaną umieszczone na postumencie Miejsca Pamięci Dzieci Utraconych, na cmentarzu w Tarnowie – Mościcach. Rodzice, którzy chcą, aby zamówione tabliczki zostały umieszczone na postumencie przed tegorocznym pochówkiem, proszeni są o dokonanie zamówienia do 3 października poprzez stronę www.fundacjaopes139.pl