O!PEStkowe warsztaty cukiernicze

P E S T K A to wewnętrzna część owocu. Ukryta w jego miąższu, po oddzieleniu staje się pustą łupiną. Wydaje się, że taka pestka jest już zupełnie niepotrzebna. Wszystko bowiem, co miała najlepszego już oddała - O W O C. Wysycha zatem.

Podlewana jednak i pielęgnowana w odpowiedni sposób może na nowo zacząć kiełkować i żyć! Właśnie w to, jako Fundacja OPES 139 wierzymy! Chcemy znaleźć każdą P E S T K Ę i zacząć ją podlewać, aby razem w organizowanych przez nas warsztatach na nowo zaczęła żyć.

Pierwsze warsztaty już 4 października. Poprowadzi je dla Was Anna Daraż, mistrzyni cukiernictwa, właścicielka Pracowni Niezłe Ciacho i Ana BellePatisserie w Tarnowie. Jej wypieki, desery, a ostatnio i rzemieślnicze lody to majstersztyk na najwyższym poziomie. Cieszą oko i podniebienie. Cieszymy się ogromnie, że właśnie Pani Anna wprowadzi nas w Opestkowy świat. Świat adresowany nie tylko do mam po stracie, ale wszystkich, którzy razem z nami chcą go tworzyć. Na warsztatach nauczymy się tworzyć wyjątkowe dekoracje cukiernicze w stylu angielskim. Opłata za udział wynosi symboliczne 20 zl na cele statutowe fundacji.

Otwieramy więc zapisy. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona decyduje kolejność zgłoszen. Z osobami, , które znajdą się na liście skontaktujemy się meilowo.

Aby się zapisać klknij obrazek poniżej