Aktualności
01.06.2021

Grupa wsparcia dla rodziców po stracie

Grupa wsparcia dla rodziców po stracie

Jeśli jesteś rodzicem po stracie i potrzebujesz bezpiecznego miejsca by o tym porozmawiać. Potrzebujesz wsparcia i zrozumienia po stracie swojego dziecka. Poroniłaś i nie umiesz sobie z tym poradzić i żyć na nowo. Chcesz wyjść do świata i opowiedzieć o swojej stracie, o swoim dziecku. Chcesz przyjrzeć się na nowo relacjom z otoczeniem.

Serdecznie zapraszamy do tworzonej grupy wsparcia. Grupa będzie liczyć maksymalnie 8 osób, a spotkania (2,5 h ) odbywać się będą dwa razy w miesiącu, od połowy września. Grupa będzie zamknięta od drugiego spotkania.

Zajęcia prowadzić będzie Katarzyna Suma Wójcik psycholog i psychoterapeuta z Krakowa, mająca wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzicami po stracie. Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt telefoniczny - 510 620 392. Telefon czynny w godz. od 9.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku. Przed pierwszymi zajęciami grupowymi odbędzie się indywidualne spotkanie z prowadzącą. Terminy spotkania indywidualnego do wyboru: 18.06 od 16:00 lub 3.07 od 11:00.