CHCĘ WESPRZEĆ FUNDACJĘ

Działalność Fundacji można wesprzeć:

• Wpłacając darowiznę na konto fundacji
  • Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Można nas wesprzeć przekazując 1,5% podatku przy rocznym rozliczeniu z Urzędem Skarbowym. Wystarczy w rozliczeniu PIT wpisać numer KRS  : 0000819928
  • Dołączając się do aktualnie organizowanych zbiórek (Bazarek Fundacji)
  • Zorganizowanie zbiórki np. urodzinowej na Facebooku;
  • Można wesprzeć nas poprzez nasz profil na Facebooku  -  przycisk Przekaż datek
  • Poprzez wystawienie przedmiotu na Allegro charytatywni. Jak wystawić przedmiot dla fundacji? Wystarczy zalogować się do serwisu Allegro, skorzystać ze specjalnego formularza: WYSTAW PRZEDMIOT następnie wyszukać nazwę Fundacja OPES139, wskazać cel zbiórki i już! Allegro nie pobiera żadnych opłat od sprzedaży na cele charytatywne.

Wszystkie wystawione przedmioty można zobaczyć tu: ALLEGRO OPES139

Wolontariat

Zapraszamy chętnych wolontariuszy do pracy na rzecz Fundacji. Jeśli chcesz zostać naszym wolontariuszem, prosimy o kontakt.

Aktualnie możesz nas wesprzeć poprzez:

• pomoc w opiece nad Miejscem Pamięci Dzieci Utraconych na cmentarzu komunalnym w Tarnowie Mościcach;
  • pracę nad zwiększeniem świadomości społecznej - dzielenie się doświadczeniem i wiedzą na temat praw rodziców po stracie dziecka nienarodzonego, szczególnie wtedy, gdzie potrzebne jest natychmiastowe wsparcie.

Darowizny na rzecz Fundacji można przekazywać na konto bankowe
Wesprzyj nas online
Kwota:
Adres e-mail:

Zbiórki charytatywne

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości  trafi do naszej Fundacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl  Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku -ZAPROSZENIE FANIMANI -  i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie "Przypominajka FaniMani" do przeglądarki

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani - https://fanimani.pl/fundacjaopes139/ - aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo - gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę - wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!