CHCĘ WESPRZEĆ FUNDACJĘ

Działalność Fundacji można wesprzeć:

• wpłacając darowiznę na konto fundacji
  • dołączając się do aktualnie organizowanych zbiórek (Bazarek Fundacji)
  • zorganizowanie zbiórki np. urodzinowej na Facebooku;
  • można wesprzeć nas poprzez nasz profil na Facebooku  -  przycisk Przekaż datek
  • poprzez wystawienie przedmiotu na Allegro charytatywni. Jak wystawić przedmiot dla fundacji? Wystarczy zalogować się do serwisu Allegro, skorzystać ze specjalnego formularza: WYSTAW PRZEDMIOT następnie wyszukać nazwę Fundacja OPES139, wskazać cel zbiórki i już! Allegro nie pobiera żadnych opłat od sprzedaży na cele charytatywne.

Wszystkie wystawione przedmioty można zobaczyć tu: ALLEGRO OPES139

Wolontariat

Zapraszamy chętnych wolontariuszy do pracy na rzecz Fundacji. Jeśli chcesz zostać naszym wolontariuszem, prosimy o kontakt.

Aktualnie możesz nas wesprzeć poprzez:

• pomoc w opiece nad Miejscem Pamięci Dzieci Utraconych na cmentarzu komunalnym w Tarnowie Mościcach;
  • pracę nad zwiększeniem świadomości społecznej - dzielenie się doświadczeniem i wiedzą na temat praw rodziców po stracie dziecka nienarodzonego, szczególnie wtedy, gdzie potrzebne jest natychmiastowe wsparcie.

Darowizny na rzecz Fundacji można przekazywać na konto bankowe
Wesprzyj nas online
Kwota: