CHCĘ WESPRZEĆ FUNDACJĘ

Działalność Fundacji można wesprzeć:

 • Wpłacając darowiznę na konto fundacji
 • Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Można nas wesprzeć przekazując 1,5% podatku przy rocznym rozliczeniu z Urzędem Skarbowym. Wystarczy w rozliczeniu PIT wpisać numer KRS  : 0000819928
 • Dołączając się do aktualnie organizowanych zbiórek (Bazarek Fundacji)
 • Zorganizowanie zbiórki np. urodzinowej na Facebooku;
 • Można wesprzeć nas poprzez nasz profil na Facebooku  -  przycisk Przekaż datek
 • Poprzez wystawienie przedmiotu na Allegro charytatywni. Jak wystawić przedmiot dla fundacji? Wystarczy zalogować się do serwisu Allegro, skorzystać ze specjalnego formularza: WYSTAW PRZEDMIOT następnie wyszukać nazwę Fundacja OPES139, wskazać cel zbiórki i już! Allegro nie pobiera żadnych opłat od sprzedaży na cele charytatywne.

  Wszystkie wystawione przedmioty można zobaczyć tu: ALLEGRO OPES139

Wolontariat

Zapraszamy chętnych wolontariuszy do pracy na rzecz Fundacji. Jeśli chcesz zostać naszym wolontariuszem, prosimy o kontakt.

Aktualnie możesz nas wesprzeć poprzez:

 • pomoc w opiece nad Miejscem Pamięci Dzieci Utraconych na cmentarzu komunalnym w Tarnowie Mościcach;
 • pracę nad zwiększeniem świadomości społecznej - dzielenie się doświadczeniem i wiedzą na temat praw rodziców po stracie dziecka nienarodzonego, szczególnie wtedy, gdzie potrzebne jest natychmiastowe wsparcie.  


  Darowizny na rzecz Fundacji można przekazywać na konto bankowe
  77 1090 2590 0000 0001 4457 4492
Wesprzyj nas online
Kwota:
Adres e-mail:

Zbiórki charytatywne


Facebook


Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości  trafi do naszej Fundacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl  Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl 

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku -ZAPROSZENIE FANIMANI -  i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł. 

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie "Przypominajka FaniMani" do przeglądarki 

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani - https://fanimani.pl/fundacjaopes139/ - aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo - gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę - wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny! 

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)  

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!