MIEJSCE PAMIĘCI DZIECI UTRACONYCH

TABLICZKI W MIEJSCU PAMIĘCI DZIECI UTRACONYCH

Bez względu na to, czy dziecko zostało pochowane w mogile zbiorowej, czy w innym grobie, lub też nigdy nie zostało pochowane rodzice mają możliwość wykupić tabliczkę pamięci.
Znajdzie się ona wewnątrz postumentu Miejsca Pamięci na cmentarzu w Tarnowie Mościcach. Tabliczki są o wymiarach 4 x 8 cm, o jednolitej czcionce, a koszt jednej wynosi 30 zł.

Ewentualne pytania można wysyłać przez kontakt na stronie fundacjaopes139.pl lub przez profil na FaceBook.

Tabliczki będą zamawiane przez Fundację, który też zleci ich przyklejenie. Nie ma możliwości indywidualnego zamawiania i naklejania tabliczek. Jeśli takie się pojawią będą one usuwane. Ze względu na porę roku tabliczki będą montowane przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Formularz zamówienia Tabliczki

Wartość tabliczki: 30 zł.

1. Opis tabliczki:
  2. Adres e-mail: