Do Żmerynki dotarły dary z Tarnowa

Fundacja Opes139 dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizację kolejnego transportu humanitarnego dla mieszkańców Żmerynki i uchodźców, którzy znaleźli tam schronienie. Wspólnymi siłami udało się zebrać 2 tony darów. Wśród nich była zarówno żywność, jak i chemia, odzież zimowa, koce, wyposażenia dla wojska, sprzęt podtrzymujący zasilanie, a nawet karma dla zwierząt. Dziękujemy za dary rzeczowe, pomoc finansową, gościnność i nocleg dla pań z Ukrainy, które przyjechały po dary. Dla nich każdy gest życzliwości daje siłę do przetrwania ciężkiego czasu wojny.

Szczególne dziękujemy:

Pani Iwonie Snopkowskiej i Stowarzyszeniu Kanon, wraz z seniorami oraz ks. Prałatowi Jackowi Nowakowi proboszczowi parafii w Tarnowie Mościcach – bez których ta zbiórka nie byłaby możliwa.

NSZZ Solidarność Azoty

Firmie Sternet

Pani Jagodzie Kalickiej i społeczności SP nr 11

Różom Różańcowym z Mościc

Caritas Diecezji Tarnowskiej

Ks. Piotrowi Barczykowi z Błonia

Ks. Bartoszowi Chęciekowi z Biblosu

Pani Agnieszce Sajdak z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oddział w Tarnowie

i wszystkim darczyńcom prywatnym, w tym również anonimowym, którzy z wielkim sercem wsparli naszą zbiórkę.