Aktualności
07.08.2023

Grupa wsparcia dla rodziców po stracie

Grupa wsparcia dla rodziców po stracie

W Tarnowie powstaje kolejna grupa wsparcia dla rodziców po stracie dziecka w wyniku poronienia, śmierci okołoporodowej i martwego urodzenia.

Jeśli jesteś rodzicem po stracie i potrzebujesz bezpiecznego miejsca by o tym porozmawiać. Potrzebujesz wsparcia i zrozumienia po stracie swojego dziecka. Poroniłaś i nie umiesz sobie z tym poradzić i żyć na nowo. Chcesz wyjść do świata i opowiedzieć o swojej stracie, o swoim dziecku. Chcesz przyjrzeć się na nowo relacjom z otoczeniem. Serdecznie zapraszamy do tworzonej grupy wsparcia.

Spotkania są bezpłatne i odbywać się będą dwa razy w miesiącu. Przed pierwszymi zajęciami grupowymi odbędzie się indywidualne spotkanie z prowadzącą. Grupa będzie liczyć maksymalnie 8 osób. Zajęcia prowadzić będzie Katarzyna Suma Wójcik psycholog i psychoterapeuta z Krakowa, mająca wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzicami po stracie.

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt telefoniczny - 510 620 392. Telefon czynny w godz. od 9 do 20 od poniedziałku do piątku.