Aktualności
31.10.2023

Zbiórka na zakup żywności i paczek dla dzieci w Żmerynce

Zbiórka na zakup żywności i paczek dla dzieci w Żmerynce

Jak okazać braterstwo w czasach wojny? To proste,  dołóż się do zbiórki i razem z Fundacja Opes 139 i buduj kulturę dobroczynności: „Rodziny z Mościc, rodzinom w Żmerynce”  

Sami nie jesteśmy w stanie zorganizować pomocy dla naszych przyjaciół z parafii w Żmerynce. Mamy jednak marzenie, aby nadal – mimo naszej rzeczywistości pomagać, tam, gdzie bieda oraz strata mają zupełnie inny wymiar.  W naszym marzeniu jesteś Ty, Twoja pomoc. Tak, wiemy, że tyle razy prosiliśmy już o wsparcie. Mamy jednak nadzieję że i tym razem się uda. Po raz kolejny wypełnimy RAZEM  świąteczne paczki darami.  Czy jest to możliwe? Wierzymy, że tak. Zatem zwracamy się bezpośrednio do Ciebie i prosimy o wpłaty. Dla nas nie ma większych czy mniejszych wpłat – wszystkie one stanowią bowiem niezwykły odruch serca. Już teraz za nie dziękujemy. Dziękujemy też, że rozumiesz jak trudna sytuacja panuje tam na wschodzie i co to znaczy uśmiech dziecka, gdy dostaje paczkę od św. Mikołaja. 

Przekazane środki zostaną przeznaczone na przygotowanie i transport paczek mikołajkowych dla dzieci z Regionalnego Centrum Rehabilitacji Społecznej i Psychologicznej w Żmerynce oraz dla rodzin uchodźców, którzy znaleźli schronienie w tej niewielkiej miejscowości niedaleko Winnicy.

 Wpłaty można dokonać na zrzutka.pl