Zapraszamy na fundacyjny bazarek charytatywny

Fundacja uruchomiła na facebooku bazarek charytatywny, na którym będzie można zarówno licytować podarowane przedmioty, jak i samemu wystawiać rzeczy na aukcje.

Licytacje ruszą 1 czerwca. „Nie bez przyczyny na rozpoczęcie działalności naszego bazarku charytatywnego wybraliśmy właśnie ten dzień, i to wspaniałe, wesołe święto – święto zarówno tych utraconych maleństw, które trwają poza zasięgiem ramion swych rodziców, jak i tych dzieci, które się w nie wtulają. Wybraliśmy ten dzień, bo - jako organizacja świadoma świętości i bezcenności każdego życia - pragniemy nieść realną pomoc w tym, aby nowe życie miało szansę zaistnieć i pozostać w ramionach swych rodziców. Każda złotówka pozyskana w trakcie działalności bazarku charytatywnego zostanie wykorzystana w drugiej edycji programu „Poznać przyczynę”. Zakupując produkty na naszym bazarku, można się przyczynić do realizacji tego celu. Pomóż nam pomagać tym rodzicom, którzy – zranieni bólem straty – pragną wreszcie tulić w ramionach swoje kolejne, ukochane dziecko”.

Fundusze uzyskane z bazarku przeznaczone zostaną na kolejna edycje projektu "Poznać przyczynę". Polega on na dofinansowaniu badań genetycznych u kobiet już po pierwszym poronieniu, w celu szybkiej diagnostyki przyczyny straty dziecka i szybkiemu wdrożeniu ewentualnego leczenia. Wszystko po to, aby dać szansę zaistnieć nowemu życiu już przy następnej ciąży, a rodziców uchronić przed traumą kolejnej straty.